Головна Сервіси для юристів ... Закони Сімейний кодекс України Стаття 175. Право спільної сумісної власності батьків і дітей Стаття 175. Право спільної сумісної власності бать...

Стаття 175. Право спільної сумісної власності батьків і дітей

Сімейний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 3095

  Переглядів

 • 3095

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Майно, набуте батьками і дітьми за рахунок їхньої спільної праці чи спільних коштів, належить їм на праві спільної сумісної власності.

  2. Діти мають право на виділ у натурі майна, що є у спільній сумісній власності батьків і дітей.

  У разі виділу частки із майна, що є у спільній сумісній власності, вважається, що частки кожного із співвласників у праві спільної сумісної власності є рівними, якщо інше не встановлено домовленістю між ними, законом або рішенням суду.

  Якщо виділ у натурі частки із спільного майна є неможливим (частина друга статті 183 Цивільного кодексу України), діти, які мають право на виділ частки із майна у натурі, мають право на одержання від інших співвласників грошової або іншої матеріальної компенсації вартості його частки.

  {Статтю 175 доповнено частиною другою гідно із Законом № 2475-VIII від 03.07.2018 }

  Попередня

  175/300

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст