Головна Сервіси для юристів ... Закони Сімейний кодекс України Стаття 69. Право подружжя на поділ майна, що є об'єктом права спільної сумісної власності подружжя Стаття 69. Право подружжя на поділ майна, що є об'...

Стаття 69. Право подружжя на поділ майна, що є об'єктом права спільної сумісної власності подружжя

Сімейний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 4367

  Переглядів

 • 4367

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Дружина і чоловік мають право на поділ майна, що належить їм на праві спільної сумісної власності, незалежно від розірвання шлюбу.

  2. Дружина і чоловік мають право розділити майно за взаємною згодою.

  Договір про поділ житлового будинку, квартири, іншого нерухомого майна, а також про виділ нерухомого майна дружині, чоловікові зі складу усього майна подружжя має бути нотаріально посвідчений.

  Попередня

  69/300

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст