Головна Сервіси для юристів ... Закони Сімейний кодекс України Стаття 42. Особи, які мають право на звернення до суду з позовом про визнання шлюбу недійсним Стаття 42. Особи, які мають право на звернення до ...

Стаття 42. Особи, які мають право на звернення до суду з позовом про визнання шлюбу недійсним

Сімейний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1559

  Переглядів

 • 1559

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Право на звернення до суду з позовом про визнання шлюбу недійсним мають дружина або чоловік, інші особи, права яких порушені у зв'язку з реєстрацією цього шлюбу, батьки, опікун, піклувальник дитини, опікун недієздатної особи, прокурор, орган опіки та піклування, якщо захисту потребують права та інтереси дитини, особи, яка визнана недієздатною, або особи, дієздатність якої обмежена.

  Попередня

  42/300

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст