Головна Сервіси для юристів ... Закони Сімейний кодекс України Стаття 287. Нагляд за дотриманням прав дітей, які усиновлені іноземцями Стаття 287. Нагляд за дотриманням прав дітей, які ...

Стаття 287. Нагляд за дотриманням прав дітей, які усиновлені іноземцями

Сімейний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 853

  Переглядів

 • 853

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Якщо діти усиновлені іноземцями і проживають за межами України, відповідна консульська установа за дорученням Міністерства закордонних справ України веде облік цих дітей і здійснює нагляд за дотриманням їхніх прав до досягнення ними вісімнадцяти років.

  Порядок здійснення нагляду за дотриманням прав дітей, які усиновлені іноземцями і проживають за межами України, встановлюється Кабінетом Міністрів України.

  Попередня

  295/300

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст