Головна Сервіси для юристів ... Закони Сімейний кодекс України Стаття 119. Встановлення режиму окремого проживання подружжя Стаття 119. Встановлення режиму окремого проживанн...

Стаття 119. Встановлення режиму окремого проживання подружжя

Сімейний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 2173

  Переглядів

 • 2173

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. За заявою подружжя або позовом одного з них суд може постановити рішення про встановлення для подружжя режиму окремого проживання у разі неможливості чи небажання дружини і (або) чоловіка проживати спільно.

  2. Режим окремого проживання припиняється у разі поновлення сімейних відносин або за рішенням суду на підставі заяви одного з подружжя.

  Попередня

  119/300

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст