Головна Сервіси для юристів ... Закони Сімейний кодекс України Стаття 262. Права сестри, брата, мачухи, вітчима та інших членів сім'ї на захист дітей Стаття 262. Права сестри, брата, мачухи, вітчима т...

Стаття 262. Права сестри, брата, мачухи, вітчима та інших членів сім'ї на захист дітей

Сімейний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 2108

  Переглядів

 • 2108

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Сестра, брат, мачуха, вітчим мають право на самозахист своїх малолітніх, неповнолітніх, повнолітніх непрацездатних братів, сестер, пасинка, падчерки.

  2. Сестра, брат, мачуха, вітчим мають право звернутися за захистом прав та інтересів малолітніх, неповнолітніх та повнолітніх непрацездатних братів, сестер, пасинка, падчерки до органу опіки та піклування або до суду без спеціальних на те повноважень.

  Попередня

  270/300

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст