Головна Сервіси для юристів ... Закони Сімейний кодекс України Стаття 228. Забезпечення таємниці усиновлення

Стаття 228. Забезпечення таємниці усиновлення

Сімейний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 3876

  Переглядів

 • 3876

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Особи, яким у зв'язку з виконанням службових обов'язків доступна інформація щодо усиновлення (перебування осіб, які бажають усиновити дитину, на обліку, пошук ними дитини для усиновлення, подання заяви про усиновлення, розгляд справи про усиновлення, здійснення нагляду за дотриманням прав усиновленої дитини тощо), а також інші особи, яким став відомий факт усиновлення, зобов'язані не розголошувати її, зокрема і тоді, коли усиновлення для самої дитини не є таємним.

  {Частина перша статті 228 із змінами, внесеними згідно із Законом № 3497-IV від 23.02.2006 }

  2. Відомості про усиновлення видаються судом лише за згодою усиновлювача, крім випадків, коли такі відомості потрібні правоохоронним органам, суду у зв'язку з цивільною справою чи кримінальним провадженням.

  {Частина друга статті 228 із змінами, внесеними згідно із Законом № 4652-VI від 13.04.2012 }

  3. Таємниця усиновлення забезпечується також відповідно до статей 229-231 цього Кодексу.

  4. Особи, які розголосили таємницю усиновлення, несуть відповідальність, встановлену законом.

  Попередня

  228/300

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст