Стаття 28. Заява про реєстрацію шлюбу

Сімейний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 2556

  Переглядів

 • 2556

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Заява про реєстрацію шлюбу подається жінкою та чоловіком до будь-якого органу державної реєстрації актів цивільного стану за їхнім вибором.

  Особи, які подали заяву про реєстрацію шлюбу, вважаються нареченими.

  {Частину першу статті 28 доповнено абзацом другим згідно із Законом № 524-V від 22.12.2006 }

  2. Заява про реєстрацію шлюбу подається жінкою та чоловіком особисто.

  3. Якщо жінка і (або) чоловік не можуть через поважні причини особисто подати заяву про реєстрацію шлюбу до органу державної реєстрації актів цивільного стану, таку заяву, нотаріально засвідчену, можуть подати їх представники. Повноваження представника мають бути нотаріально засвідчені.

  4. Якщо реєстрація шлюбу у визначений день не відбулася, заява про реєстрацію шлюбу втрачає чинність після спливу трьох місяців від дня її подання.

  Попередня

  28/300

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст