Головна Сервіси для юристів ... Закони Сімейний кодекс України Стаття 285. Обмеження права іноземця на таємницю усиновлення дитини, яка є громадянином України Стаття 285. Обмеження права іноземця на таємницю у...

Стаття 285. Обмеження права іноземця на таємницю усиновлення дитини, яка є громадянином України

Сімейний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 758

  Переглядів

 • 758

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Усиновлення дитини, яка є громадянином України, особою, яка є громадянином держави, з якою Україна не має договору про надання правової допомоги, не є таємним, якщо у державі, в якій усиновлювач постійно проживає і в яку має переїхати дитина, усиновлення не є таємним.

  2. Усиновлення дитини, яка є громадянином України, особою, яка є громадянином держави, з якою Україна не має договору про надання правової допомоги, і якщо ця особа в Україні постійно не проживає, не є таємним.

  Попередня

  293/300

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст