Головна Сервіси для юристів ... Закони Сімейний кодекс України Стаття 172. Обов'язок дитини, повнолітніх дочки та сина піклуватися про батьків Стаття 172. Обов'язок дитини, повнолітніх дочки та...

Стаття 172. Обов'язок дитини, повнолітніх дочки та сина піклуватися про батьків

Сімейний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 2095

  Переглядів

 • 2095

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Дитина, повнолітні дочка, син зобов'язані піклуватися про батьків, проявляти про них турботу та надавати їм допомогу.

  2. Повнолітні дочка, син мають право звернутися за захистом прав та інтересів непрацездатних, немічних батьків як їх законні представники, без спеціальних на те повноважень.

  3. Якщо повнолітні дочка, син не піклуються про своїх непрацездатних, немічних батьків, з них можуть бути за рішенням суду стягнуті кошти на покриття витрат, пов'язаних із наданням такого піклування.

  Попередня

  172/300

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст