Головна Сервіси для юристів ... Закони Сімейний кодекс України Стаття 233. Внесення змін до актового запису про народження дитини, яка усиновлена Стаття 233. Внесення змін до актового запису про н...

Стаття 233. Внесення змін до актового запису про народження дитини, яка усиновлена

Сімейний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1229

  Переглядів

 • 1229

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. На підставі рішення суду про усиновлення в актовий запис про народження дитини або повнолітньої особи, складений органами державної реєстрації актів цивільного стану України, орган державної реєстрації актів цивільного стану вносить відповідні зміни і видає нове Свідоцтво про народження з урахуванням цих змін.

  {Абзац перший частини першої статті 233 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2398-VI від 01.07.2010 }

  Свідоцтво про народження, що було видане раніше, анулюється.

  Попередня

  233/300

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст