Головна Сервіси для юристів ... Закони Сімейний кодекс України Стаття 31. Зобов'язання наречених у разі відмови від вступу в шлюб Стаття 31. Зобов'язання наречених у разі відмови в...

Стаття 31. Зобов'язання наречених у разі відмови від вступу в шлюб

Сімейний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 2837

  Переглядів

 • 2837

  Переглядів

 • Додати в обране

  {Назва статті 31 в редакції Закону № 524-V від 22.12.2006 }

  {Частину першу статті 31 виключено на підставі Закону № 524-V від 22.12.2006 }

  {Частину другу статті 31 виключено на підставі Закону № 524-V від 22.12.2006 }

  3. Особа, яка відмовилася від шлюбу, зобов'язана відшкодувати другій стороні затрати, що були нею понесені у зв'язку з приготуванням до реєстрації шлюбу та весілля.

  Такі затрати не підлягають відшкодуванню, якщо відмова від шлюбу була викликана протиправною, аморальною поведінкою нареченої, нареченого, прихованням нею, ним обставин, що мають для того, хто відмовився від шлюбу, істотне значення (тяжка хвороба, наявність дитини, судимість тощо).

  4. У разі відмови від шлюбу особи, яка одержала подарунок у зв'язку з майбутнім шлюбом, договір дарування за вимогою дарувальника може бути розірваний судом.

  У разі розірвання договору особа зобов'язана повернути річ, яка була їй подарована, а якщо вона не збереглася - відшкодувати її вартість.

  Попередня

  31/300

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст