Главная Сервисы для юристов ... Законы Сімейний кодекс України Стаття 31. Зобов'язання наречених у разі відмови від вступу в шлюб Стаття 31. Зобов'язання наречених у разі відмови в...

Стаття 31. Зобов'язання наречених у разі відмови від вступу в шлюб

Сімейний кодекс України (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие кодексы
Добавить в избраное

{Назва статті 31 в редакції Закону № 524-V від 22.12.2006 }

{Частину першу статті 31 виключено на підставі Закону № 524-V від 22.12.2006 }

{Частину другу статті 31 виключено на підставі Закону № 524-V від 22.12.2006 }

3. Особа, яка відмовилася від шлюбу, зобов'язана відшкодувати другій стороні затрати, що були нею понесені у зв'язку з приготуванням до реєстрації шлюбу та весілля.

Такі затрати не підлягають відшкодуванню, якщо відмова від шлюбу була викликана протиправною, аморальною поведінкою нареченої, нареченого, прихованням нею, ним обставин, що мають для того, хто відмовився від шлюбу, істотне значення (тяжка хвороба, наявність дитини, судимість тощо).

4. У разі відмови від шлюбу особи, яка одержала подарунок у зв'язку з майбутнім шлюбом, договір дарування за вимогою дарувальника може бути розірваний судом.

У разі розірвання договору особа зобов'язана повернути річ, яка була їй подарована, а якщо вона не збереглася - відшкодувати її вартість.

Предыдущая

31/300

Следущая
Добавить в избраное
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст