Головна Сервіси для юристів ... Закони Сімейний кодекс України Стаття 82. Припинення права одного з подружжя на утримання Стаття 82. Припинення права одного з подружжя на у...

Стаття 82. Припинення права одного з подружжя на утримання

Сімейний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 2571

  Переглядів

 • 2571

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Право одного з подружжя на утримання, а також право на утримання, яке особа має після розірвання шлюбу, припиняється у разі поновлення його працездатності, а також реєстрації з ним повторного шлюбу.

  Право на утримання припиняється від дня настання цих обставин.

  2. Якщо після припинення права на утримання виконання рішення суду про стягнення аліментів буде продовжуватися, всі суми, одержані як аліменти, вважаються такими, що одержані без достатньої правової підстави, і підлягають поверненню у повному обсязі, але не більш як за три роки.

  3. Право одного з подружжя на аліменти, які були присуджені за рішенням суду, може бути припинене за рішенням суду, якщо буде встановлено, що:

  1) одержувач аліментів перестав потребувати матеріальної допомоги;

  2) платник аліментів неспроможний надавати матеріальну допомогу.

  4. Право одного з подружжя на утримання припиняється у випадках, передбачених статтями 83, 85, 87 і 89 цього Кодексу.

  Попередня

  82/300

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст