Головна Сервіси для юристів ... Закони Сімейний кодекс України Стаття 189. Договір між батьками про сплату аліментів на дитину Стаття 189. Договір між батьками про сплату алімен...

Стаття 189. Договір між батьками про сплату аліментів на дитину

Сімейний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 2190

  Переглядів

 • 2190

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Батьки мають право укласти договір про сплату аліментів на дитину, у якому визначити розмір та строки виплати. Умови договору не можуть порушувати права дитини, які встановлені цим Кодексом.

  Договір укладається у письмовій формі і нотаріально посвідчується.

  2. У разі невиконання одним із батьків свого обов'язку за договором аліменти з нього можуть стягуватися на підставі виконавчого напису нотаріуса.

  Попередня

  189/300

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст