Головна Сервіси для юристів ... Закони Сімейний кодекс України Стаття 86. Право чоловіка на утримання у разі проживання з ним дитини Стаття 86. Право чоловіка на утримання у разі прож...

Стаття 86. Право чоловіка на утримання у разі проживання з ним дитини

Сімейний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1987

  Переглядів

 • 1987

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Чоловік, з яким проживає дитина, має право на утримання від дружини - матері дитини до досягнення дитиною трьох років.

  2. Якщо дитина має вади фізичного або психічного розвитку, чоловік, з яким проживає дитина, має право на утримання від дружини до досягнення дитиною шести років.

  3. Право на утримання чоловік, з яким проживає дитина, має незалежно від того, чи він працює, та незалежно від його матеріального становища, за умови, що дружина може надавати матеріальну допомогу.

  4. Право на утримання чоловік, з яким проживає дитина, має і після розірвання шлюбу.

  Попередня

  86/300

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст