Головна Сервіси для юристів ... Закони Сімейний кодекс України Стаття 231. Зміна прізвища, імені та по батькові особи, яка усиновлена Стаття 231. Зміна прізвища, імені та по батькові о...

Стаття 231. Зміна прізвища, імені та по батькові особи, яка усиновлена

Сімейний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1728

  Переглядів

 • 1728

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Якщо усиновлювачами є одночасно жінка та чоловік і якщо вони записуються батьками дитини, відповідно змінюються прізвище та по батькові дитини.

  За заявою усиновлювачів може бути змінено ім'я дитини. Для такої зміни потрібна згода дитини. Така згода не вимагається, якщо дитина живе в сім'ї усиновлювачів і звикла до нового імені.

  2. Якщо усиновлювач записується батьком дитини, відповідно змінюється по батькові дитини.

  3. Якщо усиновлюється повнолітня особа, її прізвище, ім'я та по батькові можуть бути змінені у зв'язку з усиновленням за заявою усиновлювача та усиновленої особи.

  4. Про зміни, передбачені у цій статті, суд зазначає у рішенні про усиновлення.

  Попередня

  231/300

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст