Головна Сервіси для юристів ... Закони Сімейний кодекс України Стаття 204. Звільнення дочки, сина від обов'язку утримувати матір, батька Стаття 204. Звільнення дочки, сина від обов'язку у...

Стаття 204. Звільнення дочки, сина від обов'язку утримувати матір, батька

Сімейний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 2101

  Переглядів

 • 2101

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Дочка, син можуть бути звільнені судом від обов'язку утримувати матір, батька та обов'язку брати участь у додаткових витратах, якщо буде встановлено, що мати, батько ухилялися від виконання своїх батьківських обов'язків.

  Дочка, син звільняються судом від обов’язку утримувати матір, батька та обов’язку брати участь у додаткових витратах, якщо буде встановлено, що мати, батько не сплачували аліменти на утримання дитини, що призвело до виникнення заборгованості, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за три роки, і така заборгованість є непогашеною на момент прийняття судом рішення про визначення розміру аліментів на батьків.

  {Частину першу статті 204 доповнено новим абзацом згідно із Законом № 2475-VIII від 03.07.2018 }

  У виняткових випадках суд може присудити з дочки, сина аліменти на строк не більш як три роки.

  2. Несплата аліментів на утримання дитини, що призвела до виникнення заборгованості, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за три роки, підтверджується довідкою, виданою органом державної виконавчої служби, приватним виконавцем у порядку, встановленому законом.

  {Статтю 204 доповнено частиною другою згідно із Законом № 2475-VIII від 03.07.2018 }

  Попередня

  204/300

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст