Головна Сервіси для юристів ... Закони Сімейний кодекс України Стаття 56. Право дружини та чоловіка на свободу та особисту недоторканність Стаття 56. Право дружини та чоловіка на свободу та...

Стаття 56. Право дружини та чоловіка на свободу та особисту недоторканність

Сімейний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 3941

  Переглядів

 • 3941

  Переглядів

 • Додати в обране

  {Назва статті 56 в редакції Закону № 524-V від 22.12.2006 }

  1. Дружина та чоловік мають право на вільний вибір місця свого проживання.

  {Частина перша статті 56 із змінами, внесеними згідно із Законом № 524-V від 22.12.2006 }

  2. Дружина та чоловік мають право вживати заходів, які не заборонені законом і не суперечать моральним засадам суспільства, щодо підтримання шлюбних відносин.

  3. Кожен з подружжя має право припинити шлюбні відносини.

  4. Примушування до припинення шлюбних відносин, примушування до їх збереження, в тому числі примушування до статевого зв'язку за допомогою фізичного або психічного насильства, є порушенням права дружини, чоловіка на свободу та особисту недоторканність і може мати наслідки, встановлені законом.

  {Частина четверта статті 56 із змінами, внесеними згідно із Законом № 524-V від 22.12.2006 }

  Попередня

  56/300

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст