Головна Сервіси для юристів ... Закони Сімейний кодекс України Стаття 73. Накладення стягнення на майно, що є об'єктом права спільної сумісної власності подружжя Стаття 73. Накладення стягнення на майно, що є об'...

Стаття 73. Накладення стягнення на майно, що є об'єктом права спільної сумісної власності подружжя

Сімейний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1944

  Переглядів

 • 1944

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. За зобов'язаннями одного з подружжя стягнення може бути накладено лише на його особисте майно і на частку у праві спільної сумісної власності подружжя, яка виділена йому в натурі.

  2. Стягнення може бути накладено на майно, яке є спільною сумісною власністю подружжя, якщо судом встановлено, що договір був укладений одним із подружжя в інтересах сім'ї і те, що було одержане за договором, використано на її потреби.

  3. При відшкодуванні шкоди, завданої кримінальним правопорушенням одного з подружжя, стягнення може бути накладено на майно, набуте за час шлюбу, якщо рішенням суду встановлено, що це майно було придбане на кошти, здобуті внаслідок вчинення кримінального правопорушення.

  {Частина третя статті 73 із змінами, внесеними згідно із Законом № 245-VII від 16.05.2013 }

  Попередня

  73/300

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст