Головна Сервіси для юристів ... Закони Сімейний кодекс України Стаття 7. Загальні засади регулювання сімейних відносин Стаття 7. Загальні засади регулювання сімейних від...

Стаття 7. Загальні засади регулювання сімейних відносин

Сімейний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 4393

  Переглядів

 • 4393

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Сімейні відносини регулюються цим Кодексом та іншими нормативно-правовими актами.

  2. Сімейні відносини можуть бути врегульовані за домовленістю (договором) між їх учасниками.

  3. Сімейні відносини регулюються лише у тій частині, у якій це є допустимим і можливим з точки зору інтересів їх учасників та інтересів суспільства.

  4. Регулювання сімейних відносин здійснюється з урахуванням права на таємницю особистого життя їх учасників, їхнього права на особисту свободу та недопустимості свавільного втручання у сімейне життя.

  5. Учасник сімейних відносин не може мати привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, статі, політичних, релігійних та інших переконань, етнічного та соціального походження, матеріального стану, місця проживання, за мовними та іншими ознаками.

  6. Жінка та чоловік мають рівні права і обов'язки у сімейних відносинах, шлюбі та сім'ї.

  7. Дитина має бути забезпечена можливістю здійснення її прав, установлених Конституцією України, Конвенцією про права дитини, іншими міжнародними договорами України, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України.

  {Частина сьома статті 7 в редакції Закону № 524-V від 22.12.2006 }

  8. Регулювання сімейних відносин має здійснюватися з максимально можливим урахуванням інтересів дитини, непрацездатних членів сім'ї.

  9. Сімейні відносини регулюються на засадах справедливості, добросовісності та розумності, відповідно до моральних засад суспільства.

  10. Кожен учасник сімейних відносин має право на судовий захист.

  Попередня

  7/300

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст