Стаття 72. Поняття доказів

Кодекс адміністративного судочинства України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 16216

  Переглядів

 • 16216

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Доказами в адміністративному судочинстві є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.

  2. Ці дані встановлюються такими засобами:

  1) письмовими, речовими і електронними доказами;

  2) висновками експертів;

  3) показаннями свідків.

  Особливості визначення шкоди, заподіяної протиправними (незаконними) індивідуальними актами та/або рішеннями, зазначеними у частині першій статті 266 - 1 цього Кодексу, встановлюються Законом України "Про банки і банківську діяльність" та Законом України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб.

  {Частину другу статті 72 доповнено абзацом п’ятим згідно із Законом № 590-IX від 13.05.2020 }

  Попередня

  72/399

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст