Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс адміністративного судочинства України Стаття 140. Розподіл витрат у разі відмови позивача від позову Стаття 140. Розподіл витрат у разі відмови позивач...

Стаття 140. Розподіл витрат у разі відмови позивача від позову

Кодекс адміністративного судочинства України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 973

  Переглядів

 • 973

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. У разі відмови позивача від позову понесені ним витрати відповідачем не відшкодовуються, а витрати відповідача за його заявою стягуються із позивача, крім випадків, коли позивач звільнений від сплати судових витрат. Однак якщо позивач відмовився від позову внаслідок задоволення його відповідачем після подання позовної заяви, то суд за заявою позивача присуджує всі понесені ним у справі витрати із відповідача.

  Попередня

  140/399

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст