Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс адміністративного судочинства України Стаття 187. Строк проведення врегулювання спору за участю судді Стаття 187. Строк проведення врегулювання спору за...

Стаття 187. Строк проведення врегулювання спору за участю судді

Кодекс адміністративного судочинства України (ЗМІСТ) Інши кодекси
  • 2944

    Переглядів

  • 2944

    Переглядів

  • Додати в обране

    1. Процедура врегулювання спору за участю судді проводиться протягом розумного строку, але не більше тридцяти днів з дня постановлення ухвали про її проведення.

    2. Строк проведення врегулювання спору за участю судді продовженню не підлягає.

    Попередня

    187/405

    Наступна
    Додати в обране

    1. Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга підписуються особою, яка їх подає, або її представником, який додає оформлений належним чином документ про свої повно важення, якщо цей документ не подавався раніше.
    2. До заяви про апеляційне оскарження та до апеляційної скарги додаються їхні копії відповідно до кількості осіб, які бе руть участь у справі. До апеляційної скарги додається також документ про сплату судового збору, а також копії доданих до неї письмових матеріалів відповідно до кількості осіб, які бе руть участь у справі.
    1. Коментована стаття встановлює вимоги до заяви про апе ляційне оскарження та до апеляційної скарги. Обидва названі процесуальні документи повинні подаватися в суд у письмовій формі.
    2. Заява про апеляційне оскарження не повинна містити об ґрунтування мотивів оскарження і вимоги до суду апеляційної інстанції, в ній стисло зазначаються: найменування адміністра тивного суду апеляційної інстанції, до якого подається заява; ім'я (найменування), поштова адреса особи, яка подає заяву, а також номер засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі є; постанова або ухвала, що оскаржується.
    3. Частиною 3 коментованої статті передбачені вимоги, які висуваються до змісту апеляційної скарги. Дані, закріплені в апеляційній скарзі, повинні дати апеляційному суду можли вість чітко визначити, яка особа оскаржує рішення суду першої інстанції та які вимоги вона пред'являє до апеляційного суду. Апеляційна скарга повинна містити, по-перше, звичайні рекві зити, з яких можна з'ясувати, до якого суду подається апеля ційна скарга, хто є суб'єктом оскарження та коли подана заява про апеляційне оскарження. Далі в апеляційній скарзі повинні зазначатися дані, якими суб'єкт оскарження обґрунтовує ви моги до апеляційного суду, та в яких зазначено, у чому полягає неправильність чи неповнота дослідження доказів і встанов лення обставин у справі та (або) застосування норм права. Важ ливо також, що в апеляційній скарзі мають бути викладені ви моги особи, що подає апеляційну скаргу до суду апеляційної інстанції. Зважаючи на те, що суд апеляційної інстанції може дослідити нові докази, які не досліджувалися у суді першої ін станції (ст. 195 КАС України), особа, що подає апеляційну скар-

    378

    гу, у разі необхідності заявляє у скарзі клопотання про витребування нових доказів, про виклик свідків тощо. Суб'єкт оскарження може самостійно навести в скарзі нові докази по справі, проте він повинен зазначити причину, з якої ці докази не були надані в суді першої інстанції. В скарзі фіксується також перелік матеріалів, які додаються.

    1. В апеляційній скарзі зазначається також, чи бажає особа взяти участь у судовому засіданні суду апеляційної інстанції, чи просить суд розглянути справу за її відсутності.
    2. Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга під писуються особою, яка їх подає, або її представником. В остан ньому випадку до них додається оформлений належним чином документ про повноваження представника, якщо цей документ не подавався раніше.
    3. Остання частина коментованої статті передбачає правило, за яким до заяви про апеляційне оскарження та до апеляційної скарги додаються їхні копії, а також копії доданих до заяви та скарги письмових матеріалів відповідно до кількості осіб, які беруть участь у справі. До суду подається також документ про сплату судового збору. Отже, приписи статті, що коментується, визначають коло обов'язкових вимог до заяви про апеляційне оскарження та до апеляційної скарги, невиконання яких обер тається до заявника певними правовими (процесуальними) на слідками, передбаченими КАС України.

    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст

    Приймаємо до оплати