Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс адміністративного судочинства України Стаття 100. Зберігання та повернення оригіналів електронних доказів Стаття 100. Зберігання та повернення оригіналів ел...

Стаття 100. Зберігання та повернення оригіналів електронних доказів

Кодекс адміністративного судочинства України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 934

  Переглядів

 • 934

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Оригінали або копії електронних доказів зберігаються у суді в матеріалах справи.

  2. За заявою особи, яка надала суду оригінал електронного доказу на матеріальному носії, суд повертає такий матеріальний носій, на якому міститься оригінал доказу, цій особі після дослідження вказаного електронного доказу, якщо це можливо без шкоди для розгляду справи, або після набрання судовим рішенням законної сили. У матеріалах справи залишається засвідчена суддею копія електронного доказу або витяг з нього.

  § 6. Висновок експерта

  Попередня

  100/399

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст