Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс адміністративного судочинства України Стаття 82. Огляд речових доказів, що швидко псуються Стаття 82. Огляд речових доказів, що швидко псують...

Стаття 82. Огляд речових доказів, що швидко псуються

Кодекс адміністративного судочинства України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1777

  Переглядів

 • 1777

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Речові докази, що швидко псуються, негайно оглядаються судом з повідомленням учасників справи про призначений огляд. Неявка цих осіб не перешкоджає огляду речових доказів.

  2. У разі необхідності, в тому числі за клопотанням учасника справи, для участі в огляді речових доказів, що швидко псуються, може бути залучено свідків, перекладачів, експертів, спеціалістів, а також здійснено фотографування і відеозапис.

  3. Огляд речових доказів, що швидко псуються, за їх місцезнаходженням здійснюється у порядку, встановленому статтею 81 цього Кодексу, з урахуванням особливостей, визначених цією статтею.

  4. Після огляду ці речові докази повертаються особам, від яких вони були одержані.

  Попередня

  82/399

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст