Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс адміністративного судочинства України Стаття 112. Зміст висновку експерта у галузі права Стаття 112. Зміст висновку експерта у галузі права...

Стаття 112. Зміст висновку експерта у галузі права

Кодекс адміністративного судочинства України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1043

  Переглядів

 • 1043

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Учасники справи мають право подати до суду висновок експерта у галузі права щодо:

  1) застосування аналогії закону чи аналогії права;

  2) змісту норм іноземного права згідно з їх офіційним або загальноприйнятим тлумаченням, практикою застосування, доктриною у відповідній іноземній державі.

  2. Висновок експерта у галузі права не може містити оцінки доказів, вказівок про достовірність чи недостовірність того чи іншого доказу, про переваги одних доказів над іншими, про те, яке рішення має бути прийнято за результатами розгляду справи.

  Попередня

  112/399

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст