Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс адміністративного судочинства України Стаття 282. Особливості провадження у справах щодо гарантованого забезпечення потреб оборони Стаття 282. Особливості провадження у справах щодо...

Стаття 282. Особливості провадження у справах щодо гарантованого забезпечення потреб оборони

Кодекс адміністративного судочинства України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1411

  Переглядів

 • 1411

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Позовна заява щодо оскарження рішень, дій або бездіяльності державного замовника у правовідносинах, що виникли на підставі Закону України "Про оборонні закупівлі", крім спорів, пов’язаних з укладенням державного контракту (договору) про закупівлю з переможцем спрощених торгів із застосуванням електронної системи закупівель, а також зміною, розірванням і виконанням державних контрактів (договорів) про закупівлю, може бути подана протягом десяти робочих днів з дня, коли особа мала дізнатися про порушення своїх прав, свобод чи інтересів.

  {Частина перша статті 282 в редакції Закону № 808-IX від 17.07.2020 ; із змінами, внесеними згідно із Законом № 2526-IX від 16.08.2022 }

  2. Адміністративні справи, визначені цією статтею, розглядаються виключно окружними адміністративними судами за місцезнаходженням відповідача.

  3. Суд вирішує адміністративні справи, визначені цією статтею, у дводенний строк з дня надходження позовної заяви.

  4. Апеляційні скарги на судові рішення за наслідками розгляду справ, визначених цією статтею, можуть бути подані у дводенний строк з дня їх проголошення.

  5. Суд апеляційної інстанції розглядає справу у дводенний строк після закінчення строку на апеляційне оскарження з повідомленням учасників справи.

  6. За подання до адміністративного суду позовних заяв у справах, визначених цією статтею, сплачується судовий збір, встановлений для подання адміністративних позовів немайнового характеру.

  {Статтю 282 доповнено частиною шостою згідно із Законом № 808-IX від 17.07.2020 }

  Попередня

  283/399

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст