Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс адміністративного судочинства України Стаття 362. Право подати заяву про перегляд судового рішення за нововиявленими або виключними обставинами Стаття 362. Право подати заяву про перегляд судово...

Стаття 362. Право подати заяву про перегляд судового рішення за нововиявленими або виключними обставинами

Кодекс адміністративного судочинства України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1559

  Переглядів

 • 1559

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Учасники справи, а також особи, які не брали участі у справі, якщо суд вирішив питання про їхні права, свободи, інтереси та (або) обов’язки, мають право подати заяву про перегляд судового рішення суду будь-якої інстанції, яке набрало законної сили, за нововиявленими або виключними обставинами.

  Попередня

  370/399

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст