Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс адміністративного судочинства України Стаття 165. Пояснення третьої особи щодо позову або відзиву Стаття 165. Пояснення третьої особи щодо позову аб...

Стаття 165. Пояснення третьої особи щодо позову або відзиву

Кодекс адміністративного судочинства України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 2885

  Переглядів

 • 2885

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. У поясненнях третьої особи щодо позову або відзиву третя особа, що не заявляє самостійних вимог на предмет спору, викладає свої аргументи і міркування на підтримку або заперечення проти позову.

  2. До пояснень третьої особи застосовуються правила, встановлені частинами другою - четвертою, сьомою статті 162 цього Кодексу.

  {Частина друга статті 165 в редакції Закону № 3200-IX від 29.06.2023 }

  3. Пояснення третьої особи подаються в строк, встановлений судом. Суд має встановити такий строк, який дасть змогу третій особі підготувати свої міркування, аргументи та відповідні докази і надати пояснення до позову або відзиву, а іншим учасникам справи - відповідь на такі пояснення завчасно до початку розгляду справи по суті.

  § 2. Заяви з процесуальних питань

  Попередня

  165/399

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст