Стаття 83. Судові доручення щодо збирання доказів

Кодекс адміністративного судочинства України (ЗМІСТ) Інши кодекси
  • 2771

    Переглядів

  • 2771

    Переглядів

  • Додати в обране

    1. Суд, який розглядає справу або заяву про забезпечення доказів, у разі потреби збирання доказів за межами його територіальної юрисдикції доручає відповідному адміністративному суду провести певні процесуальні дії.

    2. В ухвалі про судове доручення коротко викладається зміст справи, що розглядається, зазначаються учасники справи, вказуються обставини, що належить з’ясувати, та докази, які слід зібрати суду, що виконує доручення, зокрема, перелік питань, поставлених свідку учасниками справи та судом. Ухвала про судове доручення надсилається до адміністративного суду, який буде її виконувати, не пізніше наступного дня з дня її постановлення та є обов’язковою для нього.

    Попередня

    83/405

    Наступна
    Додати в обране
    1. Комісійна експертиза проводиться не менш як двома екс пертами одного напряму знань.
    2. Якщо за результатами проведених досліджень думки екс пертів збігаються, вони підписують єдиний висновок. Експерт, не згодний з висновком іншого експерта (експертів), дає окре мий висновок з усіх питань або з питань, які викликали роз біжності.

    1. В Інструкції *Про призначення та проведення судових експертів" (затверджена Наказом Міністерства юстиції України від 8 жовтня 1998 р.) немає поняття "комісійна експертиза", тому відсутні положення щодо організації її проведення. Коментований Кодекс також не визначає випадків, коли повинен бути проведений цей вид експертного дослідження.

    При проведенні комісійної експертизи кожний експерт вирішує поставлену задачу цілком, у повному обсязі. В процесі цієї роботи здійснюється внутрішньогрупова комунікація: обговорюються шляхи вирішення завдань, методи та засоби її вирішення, результати індивідуальної праці. Колективне рішення комісії експертів виражає їх повну погодженість один з одним, на що звертали увагу Авер'янова Т.В., Белкін Р.С., Кору-хов Ю.Г., Русинська Є.Р.

    Спільний висновок експертизи підписується експертами, які брали участь у сукупній оцінці результатів усіх досліджень і дійшли згоди.

    218

    У випадку, якщо згоди між ними досягнуто не було, складається декілька висновків експертизи (за кількістю точок зору). Окремий висновок дається з усіх питань, або з тих, які викликали розбіжності.

    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст

    Приймаємо до оплати