Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс адміністративного судочинства України Стаття 371. Судові рішення, які виконуються негайно Стаття 371. Судові рішення, які виконуються негайн...

Стаття 371. Судові рішення, які виконуються негайно

Кодекс адміністративного судочинства України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 8535

  Переглядів

 • 8535

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Негайно виконуються рішення суду про:

  1) присудження виплати пенсій, інших періодичних платежів з Державного бюджету України або позабюджетних державних фондів - у межах суми стягнення за один місяць;

  2) присудження виплати заробітної плати, іншого грошового утримання у відносинах публічної служби - у межах суми стягнення за один місяць;

  3) поновлення на посаді у відносинах публічної служби;

  4) припинення повноважень посадової особи у разі порушення нею вимог щодо несумісності;

  5) уточнення списку виборців;

  6) усунення перешкод та заборону втручання у здійснення свободи мирних зібрань;

  7) включення фізичних осіб, юридичних осіб та організацій до переліку осіб, пов’язаних з провадженням терористичної діяльності або стосовно яких застосовано міжнародні санкції, виключення фізичних осіб, юридичних осіб та організацій з такого переліку та надання доступу до активів, що пов’язані з тероризмом та його фінансуванням, розповсюдженням зброї масового знищення та його фінансуванням.

  {Пункт 7 частини першої статті 371 в редакції Закону № 361-IX від 06.12.2019 }

  Негайно також виконуються рішення суду, прийняті в адміністративних справах, визначених пунктами 1, 5 частини першої статті 263, пунктами 1-4 частини першої статті 283 , пунктами 1 і 2 частини першої статті 289 цього Кодексу.

  {Абзац дев'ятий частини першої статті 371 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2813-IX від 01.12.2022 }

  2. Суд, який ухвалив рішення, за заявою учасників справи або з власної ініціативи може ухвалою в порядку письмового провадження або зазначаючи про це в рішенні звернути до негайного виконання рішення:

  1) у разі стягнення всієї суми боргу при присудженні платежів, визначених пунктами 1 і 2 частини першої цієї статті;

  2) про тимчасову заборону (зупинення) окремих видів або всієї діяльності громадського об’єднання; про примусовий розпуск (ліквідацію) громадського об’єднання;

  {Пункт 3 частини другої статті 371 виключено на підставі Закону № 2952-IX від 24.02.2023 }

  4) про встановлення обмеження щодо реалізації права на свободу мирних зібрань.

  3. Суд розглядає заяву про звернення рішення до негайного виконання в триденний строк у судовому засіданні з повідомленням учасників справи. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені, не перешкоджає судовому розгляду.

  4. Ухвала суду за результатами розгляду заяви про звернення рішення до негайного виконання набирає законної сили з моменту проголошення, однак її може бути оскаржено у загальному порядку.

  Попередня

  379/399

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст