Стаття 175. Подання відзиву

Кодекс адміністративного судочинства України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1906

  Переглядів

 • 1906

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. У строк, встановлений судом в ухвалі про відкриття провадження у справі, відповідач має право надіслати:

  1) суду - відзив на позовну заяву і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову;

  2) позивачу, іншим відповідачам, третім особам - копію відзиву та доданих до нього документів.

  2. У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи.

  Суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи також у разі, якщо відзив подано особою, яка відповідно до частини шостої статті 18 цього Кодексу зобов’язана зареєструвати електронний кабінет, але не зареєструвала його і не навела поважних причин невиконання такого обов’язку.

  {Частину другу статті 175 доповнено абзацом другим згідно із Законом № 3200-IX від 29.06.2023 }

  Попередня

  175/399

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст