Стаття 145. Види заходів процесуального примусу

Кодекс адміністративного судочинства України (ЗМІСТ) Інши кодекси
  • 8018

    Переглядів

  • 8018

    Переглядів

  • Додати в обране

    1. Заходами процесуального примусу є:

    1) попередження;

    2) видалення із залу судового засідання;

    3) тимчасове вилучення доказів для дослідження судом;

    4) привід;

    5) штраф.

    2. До однієї особи не може бути застосовано кілька заходів процесуального примусу за одне й те саме порушення.

    3. Застосування до особи заходів процесуального примусу не звільняє її від виконання обов’язків, встановлених цим Кодексом.

    Попередня

    145/405

    Наступна
    Додати в обране
    1. Речові докази оглядаються судом, а також подаються для ознайомлення особам, які беруть участь у справі, а в разі необ хідності - також експертам, спеціалістам і свідкам. Особи, яким подані для ознайомлення речові докази, можуть зверну ти увагу суду на ті чи інші обставини, пов'язані з доказом та його оглядом.
    2. Протоколи огляду речових доказів, складені в порядку за безпечення доказів, виконання судового доручення або за ре-

    305

    зультатами огляду доказів на місці, оголошуються в судовому засіданні. Особи, які беруть участь у справі, можуть дати свої пояснення з приводу цих протоколів.

    3. Особи, які беруть участь у справі, можуть задавати питання з приводу речових доказів експертам, спеціалістам, свідкам, які їх оглядали.

    1. Коментована стаття встановлює порядок дослідження ре чових доказів, що забезпечує їх безпосереднє сприйняття як су дом, так і особами, які беруть участь у справі. Речові докази до сліджуються шляхом їхнього огляду судом, а також поданням для ознайомлення особам, які беруть участь у справі, а в разі необхідності - також експертам, спеціалістам і свідкам. У ви падках, коли наявні протоколи огляду речових доказів, що складені в порядку забезпечення доказів, виконання судового доручення або за результатами огляду доказів на місці, то вони оголошуються у судовому засіданні.
    2. При дослідженні речових доказів особи, які беруть участь у справі, можуть звернути увагу суду на ті чи інші обставини, пов'язані з доказом та його оглядом, дати свої пояснення з при воду протоколів огляду речових доказів, що складені в порядку забезпечення доказів, виконання судового доручення або за ре зультатами огляду доказів на місці, а також задавати питання з приводу речових доказів експертам, спеціалістам, свідкам, які їх оглядали.

    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст

    Приймаємо до оплати