Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс адміністративного судочинства України Стаття 222. Консультації та роз’яснення спеціаліста Стаття 222. Консультації та роз’яснення спеціаліст...

Стаття 222. Консультації та роз’яснення спеціаліста

Кодекс адміністративного судочинства України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1684

  Переглядів

 • 1684

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Під час дослідження доказів суд може скористатися технічною допомогою, усними консультаціями спеціаліста.

  2. Спеціалісту можуть бути поставлені питання щодо суті наданої технічної допомоги, усних консультацій. Першими ставлять питання особа, за клопотанням якої залучено спеціаліста, та її представник, а потім інші учасники справи. Якщо спеціаліста залучено за клопотанням обох сторін, першими ставлять питання спеціалісту позивач і його представник. Головуючий у судовому засіданні та інші судді можуть ставити спеціалістові питання в будь-який час дослідження доказів.

  Попередня

  222/399

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст