Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс адміністративного судочинства України Стаття 34. Порядок вирішення питань колегією суддів Стаття 34. Порядок вирішення питань колегією судді...

Стаття 34. Порядок вирішення питань колегією суддів

Кодекс адміністративного судочинства України (ЗМІСТ) Інши кодекси
  • 3569

    Переглядів

  • 3569

    Переглядів

  • Додати в обране

    1. Усі питання, що виникають під час колегіального розгляду адміністративної справи, вирішуються більшістю голосів суддів.

    2. При прийнятті рішення з кожного питання жоден із суддів не має права утримуватися від голосування та підписання судового рішення. Головуючий у судовому засіданні голосує останнім.

    3. Суддя, не згодний із судовим рішенням за наслідками розгляду адміністративної справи, може письмово викласти свою окрему думку. Про наявність окремої думки повідомляються особи, які беруть участь у справі, без оголошення її змісту в судовому засіданні. Окрема думка приєднується до справи і є відкритою для ознайомлення.

    Попередня

    34/405

    Наступна
    Додати в обране

    1. У повістці про виклик зазначаються:

    1. найменування та адреса адміністративного суду;
    2. ім'я фізичної особи, яку викликають до суду, або наймену вання органу, підприємства, установи, організації, представ ник яких викликається;
    3. дата, час і місце судового засідання;
    4. назва і номер адміністративної справи;
    5. в якому процесуальному статусі викликається ця особа (як позивач, відповідач, свідок тощо);
    6. у разі необхідності - пропозиція особі, яка бере участь у справі, подати всі раніше неподані докази;
    7. обов'язок адресата повідомити про наявність поважних причин неможливості з'явитися до суду;
    8. роз'яснення наслідків неприбуття до суду;
    9. обов'язок особи, яка одержала повістку у зв'язку з відсут ністю адресата, за першої можливості вручити її адресату.

    2. У повістці-повідомленні зазначаються:

    1. найменування та адреса адміністративного суду;
    2. ім'я особи або найменування органу, підприємства, уста нови, організації, яким адресується повістка;
    3. дата, час і місце судового засідання або проведення окре мої процесуальної дії;
    4. назва і номер адміністративної справи;
    5. в якому процесуальному статусі має право взяти участь ця особа (як позивач, відповідач, свідок тощо) в адміністратив ному процесі;
    6. обов'язок особи, яка одержала повістку у зв'язку з відсут ністю адресата, негайно повідомити про неї адресата.

    3. Якщо разом з повісткою надсилаються копії доку ментів, у повістці вказується їх перелік і роз'яснюється право подати за перечення та докази на їх підтвердження.

    1. Відповідно до ст. 63 КАС України, секретар судового засідання здійснює судові виклики і повідомлення. Коментована стаття містить реквізити повістки про виклики і повістки-по-відомлення. Оскільки, крім інформаційної функції, повістка про судовий виклик підкреслює необхідність особистої явки до суду, вона включає обов'язок адресата повідомити про наявність поважних причин неможливості прибути до суду та роз 'яс-нення наслідків неприбуття до суду.

    103

    2. Положення ч. З коментованої статті спрямовані на реалізацію права сторони відповідно до ст.ст. 49 52 КАС України давати усні та письмові пояснення, доводи та заперечення; подати заперечення проти адміністративного позову.

    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст

    Приймаємо до оплати