Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс адміністративного судочинства України Стаття 141. Судові витрати, пов’язані з примиренням сторін Стаття 141. Судові витрати, пов’язані з примирення...

Стаття 141. Судові витрати, пов’язані з примиренням сторін

Кодекс адміністративного судочинства України (ЗМІСТ) Інши кодекси
  • 1958

    Переглядів

  • 1958

    Переглядів

  • Додати в обране

    1. Якщо спір вирішується шляхом примирення і сторони не дійшли згоди щодо розподілу судових витрат, то кожна сторона у справі несе половину судових витрат.

    Попередня

    141/405

    Наступна
    Додати в обране
    1. Кожний свідок допитується окремо.
    2. Свідки, які ще не дали показань, не можуть перебувати у залі судового засідання під час судового розгляду. Судовий роз порядник вживає заходів, щоб свідки, яких допитали, не спіл кувалися з тими, яких суд не допитав.
    3. Перед допитом свідка головуючий у судовому засіданні встановлює його особу, вік, рід занять, місце проживання, від ношення до справи і стосунки зі сторонами та іншими особами, які беруть участь у справі, роз'яснює його права та обов'язки, встановлені статтею 65 цього Кодексу, з'ясовує, чи не відмов ляється він з підстав, встановлених законом, від давання по казань, і під розписку попереджає його про кримінальну відпо відальність за завідомо неправдиві показання і відмову від да вання показань.
    4. Якщо перешкод для допиту свідка не встановлено, голо вуючий у судовому засіданні приводить його до такої присяги:

    "Я, (ім'я, по батькові, прізвище), присягаю говорити правду, нічого не приховуючи і не спотворюючи".

    1. Присяга проголошується свідком усно, після чого він під писує текст присяги. Підписаний свідком текст присяги та роз писка приєднуються до справи.
    2. Допит свідка починається з пропозиції головуючого в су довому засіданні розповісти все, що йому відомо у цій справі, після чого першою йому задає питання особа, за клопотанням якої викликано свідка, а потім інші особи, які беруть участь у справі.
    3. Свідок, даючи показання, може користуватися записами, якщо його показання пов'язані з будь-якими обчисленнями та іншими даними, які важко зберегти в пам'яті. Після допиту ці записи показуються суду та особам, які беруть участь у справі, і можуть бути приєднані до справи за ухвалою суду.
    4. Головуючий у судовому засіданні та інші судді можуть за давати свідкові питання в будь-який час його допиту.

    300

    9. Допитаний свідок залишається у залі судового засідання до закінчення розгляду справи. Суд може дозволити такому свідку залишити залу судового засідання до закінчення роз гляду справи.

    1. Свідок може бути допитаний повторно в тому самому або наступному судовому засіданні за його клопотанням, за клопо танням осіб, які беруть участь у справі, або з ініціативи суду. Під час дослідження інших доказів свідкам можуть задавати питання сторони, інші особи, які беруть участь у справі, а та кож суд.
    2. Суд може призначити одночасний допит двох чи більше свідків для з'ясування причин розбіжності в їхніх показаннях.
    1. Коментована стаття встановлює порядок допиту свідків, що спрямований на отримання правдивих показань про відомі свідкам обставини, що належить з'ясувати у справі. Важливи ми є правила щодо недопустимості перебування в залі судового засідання під час судового розгляду свідків, які ще не дали по казань, недопущення спілкування свідків, яких допитали з тими, що ще не допитані судом. Це виключає вплив інших дже рел відомостей про обставини справи на показання свідка.
    2. Кожен свідок допитувться окремо. Перед цим головуючий у судовому засіданні встановлює його особу, вік, рід занять, місце проживання, відношення до справи і стосунки зі сторона ми та іншими особами, які беруть участь у справі, роз'яснює його права та обов'язки, з'ясовує, чи не відмовляється він з під став, встановлених законом, від давання показань (див. комен тар до ст. 65 КАС України), і під розписку попереджає його про кримінальну відповідальність за завідомо неправдиві показан ня і відмову від давання показань, що встановлена ст.ст. 384- 385 КК України. Якщо перешкод для допиту свідка не встанов лено, головуючий у судовому засіданні приводить його до при сяги, яка проголошується свідком усно, після чого він підписує текст присяги. Підписаний свідком текст присяги та розписка приєднуються до справи.
    3. Показання свідка - це повідомлення ним у судовому за сіданні відомостей, які відомі свідку, про обставини, що нале жить з'ясувати у справі. Свідок дає показання усно. Як виклю чення він може користуватися записами, якщо його показання пов'язані з будь-якими обчисленнями та іншими даними, які

    ЗОЇ

    важко зберегти в пам'яті. Після допиту ці записи показуються суду та особам, які беруть участь у справі, і можуть бути приєднані до справи за ухвалою суду. Після викладення відомостей про відомі йому обставини справи свідку задаються питання. Першою йому задає питання особа, за клопотанням якої викликано свідка, а потім інші особи, які беруть участь у справі. Головуючий у судовому засіданні та інші судді можуть задавати свідкові питання в будь-який час його допиту.

    4. Допитаний свідок залишається у залі судового засідання до закінчення розгляду справи, у тому числі і для забезпечення можливості повторного допиту за його клопотанням, за клопотанням осіб, які беруть участь у справі, або з ініціативи суду. Під час дослідження інших доказів свідкам можуть задавати питання сторони, інші особи, які беруть участь у справі, а також суд. Крім того, суд може призначити одночасний допит двох чи більше свідків для з'ясування причин розбіжності в їхніх показаннях. Якщо немає необхідності в подальшій присутності допитаного свідка в залі судового засідання, суд може дозволити йому залишити залу судового засідання і до закінчення розгляду справи.

    •ч

    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст

    Приймаємо до оплати