Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс адміністративного судочинства України Стаття 242. Законність і обґрунтованість судового рішення Стаття 242. Законність і обґрунтованість судового ...

Стаття 242. Законність і обґрунтованість судового рішення

Кодекс адміністративного судочинства України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 5046

  Переглядів

 • 5046

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Рішення суду повинно ґрунтуватися на засадах верховенства права, бути законним і обґрунтованим.

  2. Законним є рішення, ухвалене судом відповідно до норм матеріального права при дотриманні норм процесуального права.

  3. Обґрунтованим є рішення, ухвалене судом на підставі повно і всебічно з’ясованих обставин в адміністративній справі, підтверджених тими доказами, які були досліджені в судовому засіданні, з наданням оцінки всім аргументам учасників справи.

  4. Судове рішення має відповідати завданню адміністративного судочинства, визначеному цим Кодексом.

  5. При виборі і застосуванні норми права до спірних правовідносин суд враховує висновки щодо застосування норм права, викладені в постановах Верховного Суду.

  6. Якщо одна із сторін визнала пред’явлену до неї позовну вимогу під час судового розгляду повністю або частково, рішення щодо цієї сторони ухвалюється судом згідно з таким визнанням, якщо це не суперечить вимогам статті 189 цього Кодексу.

  Попередня

  242/399

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст