Главная Сервисы для юристов ... Законы Кодекс адміністративного судочинства України Стаття 242. Законність і обґрунтованість судового рішення Стаття 242. Законність і обґрунтованість судового ...

Стаття 242. Законність і обґрунтованість судового рішення

Кодекс адміністративного судочинства України (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие кодексы
 • 5112

  Просмотров

 • 5112

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  1. Рішення суду повинно ґрунтуватися на засадах верховенства права, бути законним і обґрунтованим.

  2. Законним є рішення, ухвалене судом відповідно до норм матеріального права при дотриманні норм процесуального права.

  3. Обґрунтованим є рішення, ухвалене судом на підставі повно і всебічно з’ясованих обставин в адміністративній справі, підтверджених тими доказами, які були досліджені в судовому засіданні, з наданням оцінки всім аргументам учасників справи.

  4. Судове рішення має відповідати завданню адміністративного судочинства, визначеному цим Кодексом.

  5. При виборі і застосуванні норми права до спірних правовідносин суд враховує висновки щодо застосування норм права, викладені в постановах Верховного Суду.

  6. Якщо одна із сторін визнала пред’явлену до неї позовну вимогу під час судового розгляду повністю або частково, рішення щодо цієї сторони ухвалюється судом згідно з таким визнанням, якщо це не суперечить вимогам статті 189 цього Кодексу.

  Предыдущая

  242/399

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст