Главная Сервисы для юристов ... Законы Кодекс адміністративного судочинства України Стаття 258. Строк розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження Стаття 258. Строк розгляду справи за правилами спр...

Стаття 258. Строк розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження

Кодекс адміністративного судочинства України (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие кодексы
  • 11523

    Просмотров

  • 11523

    Просмотров

  • Добавить в избраное

    1. Суд розглядає справи за правилами спрощеного позовного провадження протягом розумного строку, але не більше шістдесяти днів із дня відкриття провадження у справі.

    Предыдущая

    258/405

    Следующая
    Добавить в избраное

    1. За кожним судовим рішенням, яке набрало законної сили або яке належить виконати негайно, за заявою осіб, на користь яких воно ухвалено, видається один виконавчий лист. Якщо судове рішення ухвалено на користь кількох позивачів чи про-

    Ег ''

    497

    ти кількох відповідачів, суд має право видати кілька виконавчих листів, точно зазначивши, яку частину судового рішення треба виконати за кожним виконавчим листом.

    2. Виконавчий лист про стягнення судового збору надсилається судом до місцевих органів державної податкової служби.

    1. В ч. 4 ст. 257 КАС України зазначено, що примусове виконання судових рішень в адміністративних справах здійснюється в порядку, встановленому Законом України "Про виконавче провадження".

    Статтею, що коментується, передбачено, що особа, на користь якої ухвалена постанова може звернутися до суду, який постановив судове рішення з заявою про видачу виконавчого листа. Якщо судове рішення ухвалено на користь кількох позивачів чи проти кількох відповідачів, суд має право видати кілька виконавчих листів, точно зазначивши, яку частину судового рішення треба виконати за кожним виконавчим листом.

    Відповідно до Закону України "Про державну виконавчу службу" примусове виконання рішень здійснюють державні виконавці Департаменту державної виконавчої служби, державної виконавчої служби Автономної Республіки Крим, областей та міст Києва і Севастополя, державної виконавчої служби у районах, містах (містах обласного значення), районах у містах (далі - державні виконавці).

    Державний виконавець відкриває виконавче провадження на підставі виконавчого документа: 1) за заявою стягувача або його представника про примусове виконання рішення; 2) за заявою прокурора у випадках представництва інтересів громадянина або держави в суді; 3) в інших, передбачених законом випадках (ст. 18 Закону України *Про державну виконавчу службу").

    Державний виконавець уживає заходів примусового виконання, якщо боржник не виконує добровільно рішення у встановлений виконавцем строк відповідно до статті 24 Закону України * Про державну виконавчу службу.

    Заходами примусового виконання рішень є:

    звернення стягнення на грошові кошти боржника;

    звернення стягнення на інші види майна боржника;

    звернення стягнення на заробітну плату (заробіток), доходи, пенсію, стипендію боржника;

    вилучення в боржника й передача стягувачеві певних предметів, зазначених у рішенні;

    498

    відібрання дитини;

    інші заходи, передбачені рішенням.

    2. Частиною 2 коментованої статті встановлено, що виконавчий лист про стягнення судового збору надсилається судом до місцевих органів державної податкової служби.

    У разі, якщо стягувачем за виконавчим документом виступає держава, даний виконавчий лист скеровується до виконання органові державної виконавчої служби органом, який видав відповідний виконавчий документ.

    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст

    Приймаємо до оплати