Главная Сервисы для юристов ... Законы Кодекс адміністративного судочинства України Стаття 38. Підстави для відводу (самовідводу) секретаря судового засідання, експерта, спеціаліста, перекладача Стаття 38. Підстави для відводу (самовідводу) секр...

Стаття 38. Підстави для відводу (самовідводу) секретаря судового засідання, експерта, спеціаліста, перекладача

Кодекс адміністративного судочинства України (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие кодексы
 • 3561

  Просмотров

 • 3561

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  1. Секретар судового засідання, експерт, спеціаліст, перекладач не можуть брати участі в адміністративному процесі та підлягають відводу (самовідводу) з підстав, визначених у частині першій статті 36 цього Кодексу.

  2. Експерт, спеціаліст чи перекладач, крім того, не може брати участі в адміністративному процесі, якщо:

  1) він перебував або перебуває в службовій або в іншій залежності від учасників справи;

  2) він проводив ревізію, перевірку тощо, матеріали яких використовуються при розгляді даної справи;

  3) з’ясування обставин, які мають значення для справи, виходить за межі сфери його спеціальних знань.

  3. Участь секретаря судового засідання, експерта, спеціаліста, перекладача в судовому засіданні під час попереднього розгляду даної справи відповідно як секретаря судового засідання, експерта, спеціаліста, перекладача не є підставою для їхнього відводу (самовідводу).

  Предыдущая

  38/399

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст