Стаття 164. Заперечення

Кодекс адміністративного судочинства України (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие кодексы
  • 5185

    Просмотров

  • 5185

    Просмотров

  • Добавить в избраное

    1. У запереченні відповідач викладає свої пояснення, міркування та аргументи щодо наведених позивачем у відповіді на відзив пояснень, міркувань та аргументів і мотиви їх визнання або відхилення.

    2. До заперечення застосовуються правила, встановлені частинами другою - четвертою статті 162 цього Кодексу.

    3. Заперечення подається в строк, встановлений судом. Суд має встановити такий строк подання заперечення, який дасть змогу іншим учасниками справи отримати заперечення завчасно до початку розгляду справи по суті.

    Предыдущая

    164/405

    Следующая
    Добавить в избраное

    331

    ням особи, яка бере участь у справі, якщо з'ясовані судом обставини дають можливість без шкоди для справи вирішити частину позовних вимог.

    2, Постанова щодо частини позовних вимог набирає законної сили і може бути оскаржена у загальному порядку.

    1. Частина 1 коментованої статті передбачає право адміні стративного суду прийняти постанову, якою, згідно з положен нями ст. 162 КАС України, дає можливість суду вирішити час тину позовних вимог при умові, що з'ясовані обставини не бу дуть перешкоджати розгляду інших позовних вимог. Таке по ложення законодавець закріпив у законі з метою зняття напруженості та громіздкості при судовому вирішенні спору у тому випадку, коли позивач вимагає задовольнити цілу низку позивних вимог, в доведеності яких необхідно вивчити різні за об'ємом обставини справи за наявними доказами. До того ж, вищевказаним правом суд може скористатися лише при умові заявлення клопотання особою, яка бере участь у справі. Тобто відповідне клопотання може буде надане до суду однією із сто рін, поступити від третьої особи, а також від їх представників (ст. 47 КАС України). До того ж закон не потребує колективно го клопотання щодо прийняття постанови щодо частини позов них вимог.
    2. Частина 2 коментованої статті передбачає право на оскар ження в апеляційному порядку постанови щодо частини позов них вимог у загальному порядку. Детальніше про порядок оскарження буде розглянуто у коментарі ст. 186 КАС України.

    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст

    Приймаємо до оплати