Стаття 215. Оголошення показань свідків

Кодекс адміністративного судочинства України (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие кодексы
  • 1409

    Просмотров

  • 1409

    Просмотров

  • Добавить в избраное

    1. Показання свідків, зібраних за судовими дорученнями в порядку забезпечення доказів під час допиту їх за місцем проживання, при відкладенні розгляду справи або надані ними у судовому засіданні, в якому було прийнято скасоване рішення, повинні бути відтворені і досліджені в судовому засіданні, в якому постановлено рішення, якщо участь цих свідків у новому судовому засіданні виявилася неможливою. Учасники справи мають право висловити своє ставлення до цих показань і дати щодо них свої пояснення.

    Предыдущая

    215/405

    Следующая
    Добавить в избраное

    1. Суддя-доповідач протягом десяти днів після відкриття ка саційного провадження:

    1. з'ясовує склад осіб, які беруть участь у справі;
    2. надсилає копії ухвали про відкриття касаційного прова дження особам, які беруть участь у справі, разом з копіями ка саційної скарги, інформацією про їхні права та обов'язки і встановлює строк, протягом якого можуть бути подані запере чення на касаційну скаргу;
    3. вирішує письмово заявлені клопотання осіб, які беруть участь у справі;
    4. вирішує питання про можливість письмового проваджен ня у суді касаційної інстанції;
    5. вирішує питання про зупинення виконання судових рі шень, які оскаржуються;
    6. вирішує інші питання, необхідні для касаційного розгля ду справи.

    2. Усі рішення, ухвалені суддею-доповідачем під час підго товки справи до касаційного розгляду, викладаються у формі

    420

    Нк •'

    ухвали. Копії ухвал надсилаються особам, які беруть участь у справі.

    3. Після проведення підготовчих дій суддя-доповідач доповідає про них колегії суддів, яка постановляє ухвалу про закінчення підготовки та призначення справи до касаційного роз-гляду.

    1. Частина 1 коментованої статті передбачає порядок підго товки справи до касаційного розгляду, відповідно до якого на суддю-доповідача покладаються певні обов'язки, які він пови нен виконати протягом десяти днів після відкриття касаційно го провадження. Відповідно до зазначеної статті суддя-допові дач: 1) з'ясовує склад осіб, які беруть участь у справі; 2) над силає копії ухвали про відкриття касаційного провадження особам, які беруть-участь у справі, разом із копіями касаційної скарги, інформацією про їхні права і обов'язки і встановлює строк, протягом якого можуть бути подані заперечення на ка саційну скаргу, які надаються згідно з вимогами статті 216 КАС України; 3) вирішує письмово заявлені клопотання осіб, які беруть участь у справі; 4) вирішує питання про можливість письмового провадження у суді касаційної інстанції; 5) вирі шує питання про зупинення виконання судових рішень, які оскаржуються; 6) вирішує інші питання, необхідні для каса ційного розгляду справи.
    2. Відкриття касаційного провадження оформлюється від повідною ухвалою про прийняття касаційної скарги до прова дження, яка виноситься на підставі розгляду скарги, доданих до неї документів та матеріалів справи.

    Відповідно до коментованої статті усі рішення, ухвалені суд-дею-доповідачем під час підготовки справи до касаційного розгляду, викладаються у формі ухвали. Зазначена стаття містить загальне правило про те, що копії ухвал надсилаються особам, які беруть участь у справі.

    3. Відповідно до коментованої статті після проведення під готовчих дій суддя-доповідач доповідає про них колегії суддів, яка постановляє ухвалу про закінчення підготовки та призна чення справи до касаційного розгляду, в якій повідомляє про час і місце розгляду скарги.

    У зазначеній статті не передбачена імперативна норма щодо обов'язковості надсилання ухвали Вищого адміністративного

    421

    суду України про закінчення підготовки та призначення справи до касаційного розгляду особам, які беруть участь у справі, проте логічним буде застосування аналогії п. 2 коментованої статті, відповідно до якого копії ухвал надсилаються особам, які беруть участь у справі.^ .

    /

    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст

    Приймаємо до оплати