Главная Сервисы для юристов ... Законы Кодекс адміністративного судочинства України Стаття 146. Попередження і видалення із залу судового засідання Стаття 146. Попередження і видалення із залу судов...

Стаття 146. Попередження і видалення із залу судового засідання

Кодекс адміністративного судочинства України (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие кодексы
 • 1886

  Просмотров

 • 1886

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  1. До учасників судового процесу та інших осіб, присутніх у судовому засіданні, за порушення порядку під час судового засідання або невиконання ними розпоряджень судді (головуючого судді) застосовується попередження, а в разі повторного вчинення таких дій - видалення із залу судового засідання.

  2. У разі повторного вчинення перекладачем, спеціалістом дій, визначених у частині першій цієї статті, суд оголошує перерву і надає час для заміни перекладача, спеціаліста.

  Предыдущая

  146/399

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст