Главная Сервисы для юристов ... Законы Кодекс адміністративного судочинства України Стаття 147. Тимчасове вилучення доказів для дослідження судом Стаття 147. Тимчасове вилучення доказів для дослід...

Стаття 147. Тимчасове вилучення доказів для дослідження судом

Кодекс адміністративного судочинства України (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие кодексы
 • 1222

  Просмотров

 • 1222

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  1. У разі неподання без поважних причин письмових, речових чи електронних доказів, що витребувані судом, або неповідомлення причин їх неподання суд може постановити ухвалу про тимчасове вилучення цих доказів державним виконавцем для дослідження судом.

  2. В ухвалі про тимчасове вилучення доказів для дослідження судом зазначаються:

  1) повне найменування (для юридичних осіб) або ім’я (прізвище, ім’я та по батькові) (для фізичних осіб) особи, в якої знаходиться доказ, його місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), поштовий індекс, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України, номери засобів зв’язку, адреса електронної пошти (за наявності);

  {Пункт 1 частини другої статті 147 в редакції Закону № 3200-IX від 29.06.2023 }

  2) назва або опис письмового, речового чи електронного доказу;

  3) підстави проведення його тимчасового вилучення;

  4) кому доручається вилучення.

  3. Ухвала про тимчасове вилучення доказів для дослідження судом є виконавчим документом, підлягає негайному виконанню та має відповідати вимогам до виконавчого документа, встановленим законом.

  Предыдущая

  147/399

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст