Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс адміністративного судочинства України Стаття 147. Тимчасове вилучення доказів для дослідження судом Стаття 147. Тимчасове вилучення доказів для дослід...

Стаття 147. Тимчасове вилучення доказів для дослідження судом

Кодекс адміністративного судочинства України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1226

  Переглядів

 • 1226

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. У разі неподання без поважних причин письмових, речових чи електронних доказів, що витребувані судом, або неповідомлення причин їх неподання суд може постановити ухвалу про тимчасове вилучення цих доказів державним виконавцем для дослідження судом.

  2. В ухвалі про тимчасове вилучення доказів для дослідження судом зазначаються:

  1) повне найменування (для юридичних осіб) або ім’я (прізвище, ім’я та по батькові) (для фізичних осіб) особи, в якої знаходиться доказ, його місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), поштовий індекс, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України, номери засобів зв’язку, адреса електронної пошти (за наявності);

  {Пункт 1 частини другої статті 147 в редакції Закону № 3200-IX від 29.06.2023 }

  2) назва або опис письмового, речового чи електронного доказу;

  3) підстави проведення його тимчасового вилучення;

  4) кому доручається вилучення.

  3. Ухвала про тимчасове вилучення доказів для дослідження судом є виконавчим документом, підлягає негайному виконанню та має відповідати вимогам до виконавчого документа, встановленим законом.

  Попередня

  147/399

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст