Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс адміністративного судочинства України Стаття 188. Припинення врегулювання спору за участю судді Стаття 188. Припинення врегулювання спору за участ...

Стаття 188. Припинення врегулювання спору за участю судді

Кодекс адміністративного судочинства України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 3081

  Переглядів

 • 3081

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Врегулювання спору за участю судді припиняється:

  1) у разі подання стороною заяви про припинення врегулювання спору за участю судді;

  2) у разі закінчення строку врегулювання спору за участю судді;

  3) за ініціативою судді у разі затягування процедури врегулювання спору будь-якою зі сторін;

  4) у разі досягнення сторонами примирення та звернення до суду із заявою про примирення або звернення позивача до суду із заявою про залишення позовної заяви без розгляду або в разі відмови позивача від позову чи визнання позову відповідачем.

  2. Про припинення врегулювання спору за участю судді постановляється ухвала, яка оскарженню не підлягає. Одночасно суддя вирішує питання про поновлення провадження у справі.

  3. Про припинення врегулювання спору за участю судді з підстави, визначеної пунктом 1 частини першої цієї статті, суддя постановляє ухвалу не пізніше наступного робочого дня після надходження відповідної заяви сторони, а з підстави, визначеної пунктом 2 цієї частини, - не пізніше наступного дня з дня закінчення строку врегулювання спору за участю судді.

  4. У разі припинення врегулювання спору за участю судді з підстав, визначених пунктами 1-3 частини першої цієї статті, справа передається на розгляд іншому судді, визначеному в порядку, встановленому статтею 31 цього Кодексу.

  Глава 5. Відмова позивача від позову. Примирення сторін

  Попередня

  188/399

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст