Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс адміністративного судочинства України Стаття 188. Припинення врегулювання спору за участю судді Стаття 188. Припинення врегулювання спору за участ...

Стаття 188. Припинення врегулювання спору за участю судді

Кодекс адміністративного судочинства України (ЗМІСТ) Інши кодекси
  • 4811

    Переглядів

  • 4811

    Переглядів

  • Додати в обране

    1. Врегулювання спору за участю судді припиняється:

    1) у разі подання стороною заяви про припинення врегулювання спору за участю судді;

    2) у разі закінчення строку врегулювання спору за участю судді;

    3) за ініціативою судді у разі затягування процедури врегулювання спору будь-якою зі сторін;

    4) у разі досягнення сторонами примирення та звернення до суду із заявою про примирення або звернення позивача до суду із заявою про залишення позовної заяви без розгляду або в разі відмови позивача від позову чи визнання позову відповідачем.

    2. Про припинення врегулювання спору за участю судді постановляється ухвала, яка оскарженню не підлягає. Одночасно суддя вирішує питання про поновлення провадження у справі.

    3. Про припинення врегулювання спору за участю судді з підстави, визначеної пунктом 1 частини першої цієї статті, суддя постановляє ухвалу не пізніше наступного робочого дня після надходження відповідної заяви сторони, а з підстави, визначеної пунктом 2 цієї частини, - не пізніше наступного дня з дня закінчення строку врегулювання спору за участю судді.

    4. У разі припинення врегулювання спору за участю судді з підстав, визначених пунктами 1-3 частини першої цієї статті, справа передається на розгляд іншому судді, визначеному в порядку, встановленому статтею 31 цього Кодексу.

    Глава 5. Відмова позивача від позову. Примирення сторін

    Попередня

    188/405

    Наступна
    Додати в обране
    1. Суд першої інстанції після одержання всіх апеляційних скарг у справі від осіб, які подали заяви про апеляційне оскар ження, або через три дні після закінчення строку на подання апеляційної скарги надсилає їх разом зі справою до адміні стративного суду апеляційної інстанції.
    2. Апеляційні скарги, що надійшли після направлення спра ви до адміністративного суду апеляційної інстанції, не пізніше наступного дня після їх надходження направляються до адмі ністративного суду апеляційної інстанції.

    1. Ст. 188 КАС України регламентує послідовність процесуальних дій суду першої інстанції після одержання апеляційних

    379

    скарг. Суд першої інстанції надсилає апеляційні скарги разом зі справою до адміністративного суду апеляційної інстанції у випадках: 1) якщо він одержав всі апеляційні скарги у справі від осіб, які первісне подали заяви про апеляційне оскарження, тобто це може статися й до закінчення строків на апеляційне оскарження; 2) якщо пройшло три дні після закінчення строку на подання апеляційної скарги. Строки апеляційного оскарження та порядок їх поновлення встановлено ст. 186 КАС України. 2. Частиною 2 коментованої статті встановлено правило, згідно з яким у випадку, коли апеляційні скарги надійшли після направлення справи до адміністративного суду апеляційної інстанції, суд першої інстанції повинен не пізніше наступного дня після надходження направити їх до адміністративного суду апеляційної інстанції. Це правило встановлене з метою надання можливості для осіб, які пропустили процесуальні строки на подання апеляційної скарги, в передбачених законом випадках, реалізувати своє право на апеляційне оскарження. Це можливо тоді, коли суд апеляційної інстанції відповідно до ч. 6 ст. 186 КАС України, знайде підстави для поновлення строку на апеляційне оскарження.

    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст

    Приймаємо до оплати