Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс адміністративного судочинства України Стаття 348. Відмова позивача від позову, примирення сторін під час касаційного провадження Стаття 348. Відмова позивача від позову, примиренн...

Стаття 348. Відмова позивача від позову, примирення сторін під час касаційного провадження

Кодекс адміністративного судочинства України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1976

  Переглядів

 • 1976

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Позивач може відмовитися від позову, а сторони можуть примиритися у будь-який час до закінчення касаційного розгляду.

  2. У разі відмови від позову або примирення сторін суд касаційної інстанції постановляє ухвалу відповідно до вимог статей 189, 190 цього Кодексу, якою одночасно визнає нечинними судові рішення судів першої та апеляційної інстанцій, якими закінчено розгляд справи, та закриває провадження у справі.

  Попередня

  356/399

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст