Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс адміністративного судочинства України Стаття 340. Підготовка справи до касаційного розгляду Стаття 340. Підготовка справи до касаційного розгл...

Стаття 340. Підготовка справи до касаційного розгляду

Кодекс адміністративного судочинства України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1742

  Переглядів

 • 1742

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Суддя-доповідач в порядку підготовки справи до касаційного розгляду:

  1) з’ясовує склад учасників справи;

  2) вирішує письмово заявлені клопотання учасників справи;

  3) вирішує питання про можливість попереднього розгляду справи або письмового провадження за наявними у справі матеріалами у суді касаційної інстанції;

  4) вирішує питання про зупинення виконання судових рішень, які оскаржуються;

  5) вирішує інші питання, необхідні для касаційного розгляду справи.

  2. Усі рішення, ухвалені суддею-доповідачем під час підготовки справи до касаційного розгляду, викладаються у формі ухвали.

  3. Після проведення підготовчих дій суддя-доповідач призначає справу до касаційного розгляду у судовому засіданні чи у порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами.

  4. Підготовчі дії, визначені пунктом 2 частини першої цієї статті, вчиняються з дотриманням прав всіх учасників справи подати свої міркування та заперечення щодо їх вчинення, якщо інше не передбачено цим Кодексом.

  5. Про дату, час та місце розгляду справи повідомляються учасники справи, якщо справа відповідно до цього Кодексу розглядається з їх повідомленням.

  Попередня

  348/399

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст