Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс адміністративного судочинства України Стаття 144. Підстави і порядок застосування заходів процесуального примусу Стаття 144. Підстави і порядок застосування заході...

Стаття 144. Підстави і порядок застосування заходів процесуального примусу

Кодекс адміністративного судочинства України (ЗМІСТ) Інши кодекси
  • 3760

    Переглядів

  • 3760

    Переглядів

  • Додати в обране

    1. Заходами процесуального примусу є процесуальні дії, що вчиняються судом у визначених цим Кодексом випадках з метою спонукання відповідних осіб до виконання встановлених в суді правил, добросовісного виконання процесуальних обов’язків, припинення зловживання правами та запобігання створенню протиправних перешкод у здійсненні судочинства.

    2. Заходи процесуального примусу застосовуються судом, як правило, негайно після вчинення порушення.

    3. Про застосування заходів процесуального примусу суд постановляє ухвалу.

    Попередня

    144/405

    Наступна
    Додати в обране

    1. Зміст особистих паперів, листів, записів телефонних розмов, телеграм та інших видів кореспонденції фізичних осіб може бути оголошений і досліджений у відкритому судовому

    304

    • ,

    засіданні тільки за згодою осіб, визначених Цивільним кодексом України.

    1. Коментована стаття встановлює правило щодо розкриття змісту особистих паперів (документів, фотографій, щоденни ків, інших записів, особистих архівних матеріалів тощо), лис тів, записів телефонних розмов, телеграм та інших видів ко респонденції фізичних осіб у відкритому судовому засіданні лише за згодою їх самих та згодою інших осіб, що визначені ст.ст. 303-306 ЦК України.

    До особистих паперів ЦК України, зокрема, відносить документи, фотографії, щоденники чи інші записи, особисті архівні матеріали тощо. Особисті папери належать фізичній особі на праві власності. Право на особисті папери включає в себе можливість надавати згоду чи забороняти ознайомлення з особистими паперами та їх використання і розпорядження, тобто фізична особа визначає самостійно з урахуванням її інтересу та мети коло осіб, які можуть ознайомлюватись та використовувати, зокрема шляхом опублікування, її особисті папери. У випадку смерті цієї фізичної особи право на дачу згоди на ознайомлення та використання особистих паперів переходить до дітей померлої фізичної особи, її вдови (вдівця), а якщо їх немає, то до батьків, братів та сестер.

    2. Згідно з ч. З ст. 12 КАС України з метою, зокрема, захисту особистого та сімейного життя людини суд ухвалою може ого лосити судове засідання або його частину закритими, в якому і досліджуватиметься зміст особистих паперів, листів, записів телефонних розмов, телеграм та інших видів кореспонденції за відсутності згоди осіб на дослідження їх у відкритому судовому засіданні.

    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст

    Приймаємо до оплати